Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Szkolenie "Mazowieckie Praktyki i Tradycje Kulinarne - Produkty Regionalne i Tradycyjne" - ZMIANA TERMINU

UWAGA! W związku z niewystarczającą liczbą uczestników w zaproponowanym terminie SZKOLENIE ZOSTANIE PRZEŁOŻONE na inny termin

Szkolenie "Mazowieckie Praktyki i Tradycje Kulinarne - Produkty Regionalne i Tradycyjne"

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński zapraszają na szkolenie "Mazowieckie Praktyki i Tradycje Kulinarne - Produkty Regionalne i Tradycyjne".

Regionalny Konkurs Grantowy

Konkurs dla lokalnych organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury i bibliotek oraz nieformalnych grup dorosłych (które chcą założyć organizacje pozarządową), z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

X jubileuszowa edycja Festwialu już za nami

Już po raz X sołectwa z 7 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński wzięły udział w Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw, który odbył się 7 września na rynku w Popowie Kościelnym.

X Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

Serdecznie zapraszamy na X Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który odbędzie się w sobotę 7 września 2019 r. na Rynku w Popowie Kościelnym.

Rejsy po Bugu i Narwi

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Zalewu Zegrzyńskiego zaprasza na rejsy katamaranami.

Konsultacje społeczne - zmiany kryteriów wyboru

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński informuje, że z inicjatywy Zarządu proponowana jest zmiana lokalnych kryteriów wyboru.

Relacja z realizacji operacji własnej - wyjazdu studyjnego

W dniach 10-13 czerwca br. 44- osobowa grupa uczestniczyła w wyjeździe studyjnym pt. "Budowanie partnerstw lokalnych istotnym elementem rozwoju społeczności wiejskich" zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Wyjazd studyjny

Przypominamy o upływającym terminie nadsyłania zgłoszeń na wyjazd studyjny.

Walne Zebranie Członków

Informujemy, że 6 czerwca br. o godzinie 12.30 (pierwszy termin), o godz. 13.00 (drugi termin) w Auli budynku Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. Gen. Wł. Sikorskiego odbędzie się Walne Zebranie Członków LGDZZ.


"Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 407, 408, 413

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 413, (22) 76 40 407, (22) 76 40 408
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @