Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Podziękowania za współpracę

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński otrzymała podziękowania od Burmistrza Miasta i Gminy Serock Sylwestra Sokolnickiego za dotychczasową współpracę.

Doceniają nas

Prezes Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński otrzymał od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika podziękowania za włączenie się w organizację XII Mazowieckiego Kongresu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Odpowiedzialni Społecznie 2018

Po raz drugi starosta legionowski Robert Wróbel wspólnie z powiatowym Centrum Integracji Społecznej w Legionowie zaprasza pracodawców z terenu powiatu legionowskiego do wzięcia udziału w konkursie.

Pracujesz z młodzieżą? Masz ciekawy pomysł na działania z młodymi? Chcesz aplikować do konkursu

W imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński, serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu "Równać Szanse", które odbędzie się 21 września 2018 (piątek) o godz. 10:00 w Ośrodku Kultury w Wieliszewie Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej), 05-119 Legionowo.

Kolejny Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw za nami

Już po raz IX sołectwa z 7 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński wzięły udział w Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw, który odbył się 8 września na terenie zespołu pałacowo-parkowego Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie.

IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

Serdecznie zapraszamy na IX Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który odbędzie się w sobotę 8 września 2018 r. na terenie zespołu pałacowo-parkowego PAN w Jabłonnie.

Study tour dla dziennikarzy

Zachęcamy wszystkich dziennikarzy oraz osoby zajmujące się promocją i turystyką do wzięcia udziału w ciekawym przedsięwzięciu promującym Zalew Zegrzyński oraz jego największe atrakcje turystyczne.

Doceniają nas

Miło nam poinformować, że Pan Prezes Edward Trojanowski otrzymał podziękowanie za pomyślną realizację projektu LADDER.

4. Ultramaraton Powstańca 1944-2018

W niedzielę, 5 sierpnia odbyła się 4 edycja tego wyjątkowego biegu organizowanego w celu uczczenia pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego.

Wyniki naborów

Publikujemy wyniki ostatnich naborów.


"Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 407, 408, 413

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 413, (22) 76 40 407, (22) 76 40 408
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @